Polityka prywatności

BEL Sp. z o. o., w dalszej części nazywana BEL, niniejszym zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.


Każdego czytelnika odwiedzającego serwisy prowadzone przez BEL, oraz korzystającego z publikacji należących do BEL, takich które wymagają rejestracji w serwisie, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się na stronie http://www.bel.biz.pl/polityka_prywatnosci.html


Wprowadzane w przyszłości zmiany będą miały zawsze na celu podstawową zasadę: BEL nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych osób zarejestrowanych w serwisach.


Jeżeli nie akceptujesz poniższej Polityki Prywatności, proszę nie rejestruj się na naszych serwisach i listach mailingowych. Musisz jednak pamiętać, że pewne elementy tych serwisów mogą być dostępne na stałe lub czasowo, tylko po zarejestrowaniu się na naszej stronie.


1. W czasie korzystania z naszej strony internetowej lub innych serwisów utrzymywanych przez naszą firmę, mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane te, to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.


2. Rejestrując się na naszej stronie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas podanych danych.


3. Podane dane mogą być wykorzystane przez nas do udostępniania Państwu informacji, dla których jest to w naszych serwisach wymagane, informowania Państwa drogą mailową o prowadzonych przez BEL oraz przez naszych partnerów działaniach, akcjach promocyjnych, nowościach, usługach, komentarzach, a także do indywidualnych kontaktów z Państwem


4. Niektóre obszary naszej strony internetowej mogą wykorzystywać „cookies” czyli małe pliki tekstowe wysyłane do Państwa komputera, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub zakazania wykonania danej operacji.


5. Informacje zawarte w materiałach z naszej strony internetowej lub wysłane przez maila są zawsze zgodne z naszą aktualną wiedzą i opinią. Uzyskane tą drogą informacje powinny być zawsze dokładnie analizowane pod kątem możliwości wykorzystania ich w konkretnym przypadku. Firma nasza nie bierze odpowiedzialności za wykorzystanie informacji, uzyskanych w materiałach ze strony internetowej lub innych utrzymywanych przez nas serwisów bez naszej konsultacji.


6. W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem np. naszego formularza kontaktowego.